Завантаження
Пиво Ципа «Під Смереков» світле нефільтроване 5.0°
Пиво Ципа «Під Смереков» світле нефільтроване 5.0°

Пиво Ципа «Під Смереков» світле нефільтроване 5.0° купити в Києві з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 5.0°
  • Гіркота 45
  • Щільність 12%
  • рейтинг
    0 / 0
Опис
Ципа (Гірська) під Смереков - це світлий ель, зварений з додаванням смерекових голок під час бродіння. Пиво має дуже цікаву легенду створення, яку потрібно знати: «Ципа обожнює карпатський ліс! Особливо приємно відпочивати під смерекою, насолоджуючись смачним пивом. У хвилини такого релаксу, їй прийшла в голову ідея додати частинку цієї атмосфери в улюблений напій. Так з'явився карпатський ель зі смерекових голок. Це пиво - пам'ятник гуцульській красуні».
Вигляд: Багатий і принадно-насичений пшеничний колір під ніжною пінною шапкою.
Аромат: П'янка гіркота хмелю і пристрасна насолода солоду, несподівано і доречно доповнюються пряною свіжістю карпатських трав і зухвалою гіркотою смереки.
Смак: Напій є яскравим, освіжаючим і чарівним поєднанням зухвалої соснової гіркоти з дурманними нотками хмелю, які дарують довгий післясмак.
З чим поєднується: Закуски, страви з білого м'яса і пряні страви. «Пиво зварене самою природою» - так можна сказати про сорти пива, створені в пивоварні Ципа. Кожен ковток їх пива дарує відчуття перебування в чистих лісах Карпат, під високою ялиною біля озера Синевир, коли в кристально чистому повітрі звучать аромати пряних літніх квітів і свіжих гірських трав. Це справжня гуцульська пивоварня, яка знаходиться в прекрасному селі Кваси. Пиво готується за допомогою високоякісного німецького обладнання, за унікальною технологією якості і чистоти. Кожен з нас може подивитися на процес виробництва цього «природного» пива, адже все тут відкрито і не ховається від гостей. А справжньою музою пивоварів є маленька, весела і зухвала Ципа. Кожен сорт пива, створений під впливом «історій» з її життя: коли вона відпочивала в траві, насолоджувалася пивом під смерекою, сумувала або ж летіла у Пльзень. В одній пляшці цього пива, міститься кришталево чиста вода з гірських джерел, чисте гірське повітря Карпат, дурманна гіркота хмелю і зухвалість місцевої смереки. Пиво ципи - це п'янка душа Карпат!
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки 50 грн, час доставки 1 година

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки