Завантаження
Пиво Правда «Fresh Hop TRIPLE» світле нефільтроване 7.3°
Пиво Правда «Fresh Hop TRIPLE» світле нефільтроване 7.3°

Пиво Правда «Fresh Hop TRIPLE» світле нефільтроване 7.3° купити в Києві з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 7.3°
  • Гіркота 28
  • Щільність 17%
  • рейтинг
    0 / 0
Опис
Fresh Hop Triple - наш варіант пива Бельгійського типу зі свіжих шишок хмелю! Понад 100 кг Клон 18 - це вид українського хмелю, який був використаний при варінні пива, передає фруктовий смак і аромат і прекрасно поєднується з Бельгійськими дріжджами », - саме так по-новому представили свій сорт пива нового врожаю Правда Fresh Hop TRIPLE його творці. Повірте, пиво нового врожаю має надзвичайно сильним і п'янким смаком!

Колір: Злегка туманний золотий напій під пінистої білою шапкою.

Аромат: Звучання красивих трав'янистих нот, перцю і лимонника, захоплюють з першого ж вдиху.

Смак: Пиво дуже гармонійно розкривається фруктовими нотами, які звучать на основі з яскраво-вираженою хмільною гіркотою.

З чим поєднується: Пиво вдало поєднується з білим м'ясом і ванільним морозивом.

«Дати людям можливість пити правдиве пиво» ​​- саме таку місію поставила перед собою українська пивоварня Правда. Зауважте, це не просто ресторан або завод-пивоварня, Правда - це театр, в якому можна спостерігати за «грою» пивовара, який «чаклує» над пивом безпосередньо перед Вашими очима. А в ролі «чаклунів» виступають одні з кращих пивоварів України, Бельгії, США та Чехії. Власний духовий оркестр наділяє заклад особливою атмосферою таїнства, підкреслюючи всю незвичність ситуації. Етикетки на пляшках «правдивого пива» несуть меседжі в усі куточки світу, де воно вже стало впізнаваним і затребуваним. Тут весь час експериментують зі смаками та інгредієнтами, які призводять до створення шедевральні сортів! Це єдина пивоварня в Україні, яка варить пиво з шишками свіжого хмелю, кольором бузини або соняшнику! Спробуйте правду на смак!
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки 50 грн, час доставки 1 година

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки