Завантаження
Пиво Правда «Putin Huilo» світле нефільтроване 8°
Пиво Правда «Putin Huilo» світле нефільтроване 8°

Пиво Правда «Putin Huilo» світле нефільтроване 8° купити в Києві з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність
  • Гіркота 27 IBU
  • Щільність 15.5%
  • рейтинг
Опис

Цей напій «народжується» в самому серці Львова на площі Ринок. Правда PUTIN HUILO - неповторне пиво, наповнене смаком і ароматом свободи. Воно характерне і має свою власну місію: донести всьому світові правду про ситуацію в Україні. PUTIN HUILO - саме під таким міжнародним мемом, ми знаємо президента однієї з сусідніх до України країн. Адже саме він, на відміну від Гітлера і інших персонажів, через імператорських амбіцій через яких загинули мільйони людей ... Він просто хворий фанатик, мультимільярдер ... Але не цар ... Смак цього пива переповнений сили справедливості і волі!

Післясмак: виражена цитрусово-трав'яна хмелева гіркота з ефірно-парфумерним забарвленням. З чим поєднується: пасує до яловичини, курятини та страв із риби. «Правда» - це не просто ресторан або завод-пивоварня. «Правда» - це театр, в якому можна спостерігати за «грою» пивовара - він «ворожить» над пивом безпосередньо перед вашими очима. Творці «Правди» мають одну мету - дати людям можливість пити правдиве пиво. Етикетки на пляшках пива їх виробництва несуть меседжі в усі куточки світу. Тут весь час експериментують зі смаками та інгредієнтами. Це єдина пивоварня в Україні, яка варить пиво з шишками свіжого хмелю, цвітом бузини або соняшнику.

Вигляд: злегка туманний янтарний напій під рівною білосніжною пінною шапкою.

Аромат: ніжна фруктова солодкість, виражений землисто-трав'яний хмелевий тон з нотами грейпфрута.

Смак: швидкоплинні фруктово-дріжджові тони, що переходять у хмелеву гіркоту.

Склад: вода, солод, хміль, дріжджі.

Енергетична цінність на 100 г продукту: 

  • 59 ккал.
  • Вуглеводи – 6.5
  • Білки – 0
  • Жири – 0
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки 50 грн, час доставки 1 година

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки