Завантаження
Пиво Правда «Chief Poking Fire» світле нефільтроване 4.5°
Пиво Правда «Chief Poking Fire» світле нефільтроване 4.5°

Пиво Правда «Chief Poking Fire» світле нефільтроване 4.5° купити в Кам'янському з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 4.5°
  • Гіркота 50
  • Щільність 13%
  • рейтинг
Опис

Варіація на тему Бельгійського пейл елю від львівського театру пива «Правда». Напій з цікавим фруктово-пряним смаком для любителів міцної гіркоти, приготований з використанням двох видів солоду та чотирьох видів хмелю: Chinook, Columbus, Cascade, Заграва. Також до складу пива входять вівсяні пластівці, що роблять його щільнішим та м’якішим на смак. Пропонуємо спробувати у поєднанні з сирами, сухим м’ясом, горіхами. Також можливо обрати в якості закуски ікряники та чіпси.

Вигляд: світле пиво з доволі пишною пінною шапкою.

Аромат: хмелевий з трав’яними нотами, пряними фенольними тонами та легким присмаком апельсинової цедри.

Смак: на солодкувато-солодовому фоні розгортаються фруктові та пряні тони, підкреслені цитрусовою кислинкою. Гіркота сильна, доволі різка, має трав’янисто-деревний характер.

Післясмак: гіркота набуває хвойно-хмелевого відтінку. Солодкість та грейпфрутові ноти доволі відчутні та тривалі. Також присутні відтінки дріжджів.

Склад: вода, солод, хміль, дріжджі, пластівці вівсяні.

Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки від 30 грн, час доставки 1 година

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки