Завантаження
Пиво Mikkeller «Spontanorange» світле нефільтроване 7.7°
Пиво Mikkeller «Spontanorange» світле нефільтроване 7.7°

Пиво Mikkeller «Spontanorange» світле нефільтроване 7.7° купити в Кам'янському з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 7.7°
  • Гіркота 15
  • Щільність 19%
  • рейтинг
Опис

Mikkeller - це пивоварня-революціонер, яка кожним своїм новим сортом і смаком розширює межі пивоваріння та задає його стилістику. Як щодо пива спонтанного бродіння на буряках, горобині або ж ківі? Саме такі експерименти привели до створення шедевральних смаків: чотири сорти зараз знаходяться в ТОП-50 RateBeer в своєму стилі, а рейтинг Beer Geek Brunch Weasel взагалі додав його до списку кращих сортів світу. Першими власниками пивоварні були журналіст Крістін Келлер та математик Міккель Б’єргсьо. Почалося все з варення пива вдома, і продовжилось розширенням меж реалізації до 40 країн і створенням більше 800 сортів. І все це Міккель, а Келлер повернувся до журналістики. До цього дня це компанія-кочівник, яка їздить по всьому світу і створює нові смаки - такі ж оригінальні, неповторні і характерні, як і країни, в яких «народжуються» сорти.

Mikkeller Spontanorange – це ель спонтанного бродіння, в результаті якого пиво отримало фруктовий аромат. Заряжає легкістю, бадьорістю і свіжістю апельсина.

Колір: Туманний яскраво-помаранчевий бурштин з пухкою білою шапкою, яка залишає «іній» на келиху.

Аромат: В букеті звучить яскравий і ароматний апельсин, за яким ховається несміливий відтінок сухої ароматної соломи.

Смак: Напій наповнений ароматним смаком чорного шоколаду, злегка гіркуватого житнього хліба з довгим і приємним післясмаком.

З чим поєднується: Подавати з гострими сирами або маринованими стравами, а також можна використовувати в приготуванні мідій.

Склад: вода, солод, хміль, дріжджі.

Енергетична цінність на 100 г. продукту:

  • ккал. 45
  • вуглеводи 2.2
  • білки 0.1
  • жири 0
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки від 30 грн, час доставки 1 година

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки