Завантаження
Пиво Ципа «Під Смереков» світле нефільтроване 5.0°
Пиво Ципа «Під Смереков» світле нефільтроване 5.0°

Пиво Ципа «Під Смереков» світле нефільтроване 5.0° купити в Кам'янському з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 5.0°
  • Гіркота 45
  • Щільність 12%
  • рейтинг
Опис
Ципа (Гірська) під Смереків - це світлий ель, зварений з додаванням ялинових голок під час бродіння. Ципа обожнює карпатський ліс! Особливо приємно відпочивати під ялиною, насолоджуючись смачним пивом. У хвилини такого релаксу їй прийшла в голову ідея додати частинку цієї атмосфери в улюблений напій. Так з'явився карпатський ель з ялинових голок. Це пиво - пам’ятник гуцульській красуні.

Колір: Багатий і принадно-насичений пшеничний колір під ніжною пінною шапкою.

Аромат: П'янка гіркота хмелю і пристрасна насолода солоду, несподівано і доречно доповнюються пряною свіжістю карпатських трав і зухвалої гіркотою смереки.

Смак: Напій володіє яскравим, освіжаючим і чарівним поєднанням зухвалої соснової гіркоти, п'янкої гіркоти хмелю, в поєднанні з дурманними нотками хмелю, які дарують довгий післясмак.

З чим поєднується: Закуски, страви з білого м'яса і пряні страви.

«Пиво, зварене самою природою» - так можна сказати про сорти пива, створені на пивоварні Ципа. Кожен ковток їх пива дарує відчуття перебування в віковому лісі Карпат, під високою ялиною біля озера Синевир, коли в кристально чистому повітрі звучать аромати пряних літніх квітів і свіжих гірських трав. Це справжня гуцульська пивоварня, яка знаходиться в прекрасному селі Кваси. Пиво готується на прогресивному німецькому обладнанні за унікальною технологією. Кожен може спостерігати процес виробництва «природного» пива, якщо завітає в Кваси. А справжньою музою пивоварів є маленька, весела і зухвала Ципа.

Кожен сорт пива, створений під впливом «історій» з її життя: коли вона відпочивала у траві, насолоджувалася пивом під ялиною, сумувала або ж летіла у Плзень. В одній пляшці цього пива, міститься кристально чиста вода з гірських джерел., чисте гірське повітря Карпат, дурманна гіркота хмелю і зухвалість місцевої смереки. Пиво Ципа - це п'янка душа Карпат!

Склад: вода, солод, хміль, дріжджі.

Енергетична цінність на 100 г. продукту:
  •  ккал. 50
  •  вуглеводи 5
  •  білки 0
  •  жири 0
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки від 30 грн, час доставки 1 година

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки