Завантаження
Пиво Nogne O «Kriek Of Telemark» темне фільтроване 7.0°
Пиво Nogne O «Kriek Of Telemark» темне фільтроване 7.0°

Пиво Nogne O «Kriek Of Telemark» темне фільтроване 7.0° купити в Кам'янському з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 7.0°
  • Гіркота 25
  • Щільність 14.5%
  • рейтинг
Опис
Що може сильніше підбадьорити і надати більше сил, ніж смак соковитої, злегка терпкої і ніжно-кислої вишні? Так, це пиво зварене з кислих недозрілих вишень, які вибухають яскравим зарядом бадьорості ... Але є одна маленька деталь - це частка алкоголю в пиві, який розслаблює і позбавляє від комплексів. Це пиво здатне здивувати!

Вигляд: Пиво заворожує своїм ніжно-журавлинним кольором під пишною пінною шапкою.

Аромат: Букет підриває розум звучанням нот кислої вишні і запаморочливого алкоголю.

Смак: Дивний смак створений виразним звучанням яскравої кислотності і терпкості кислої вишні, яка легко обрамлена ніжністю солоду з яскравим вишневим фінішем.

З чим поєднується: До цього пива підійдуть різноманітні сири, легкі закуски і морепродукти.

Заснована у 2002 році, сьогодні пивоварня Nogne O є провідним в Норвегії виробником пива. Назва пивоварні перекладається як "голий острів". Цей поетичний термін був придуманий Генріком Ібсеном для опису незліченних безплідних кам'янистих острівців, які видно в морі біля південного узбережжя Норвегії. На думку виробника, саме цей термін найкраще описує ситуацію, коли у 2002-му році два норвезьких пивовари Gunnar Wiig і Kjetil Jikiun вирішили заснувати новий пивоварний завод. Їм дуже хотілося поділитися своєю пристрастю до хорошого пива, їх метою було привнести різноманітність та інновації в комерційне пивоваріння. Результатом стала пивоварня Nogne O - "безкомпромісна пивоварня", яка відповідає місії своїх виробників створення елю найвищої якості, з яскравою індивідуальністю.

Склад: вода, солод, хміль, дріжджі.

Енергетична цінність на 100 г. продукту:
  •  ккал. 66
  •  вуглеводи 17
  •  білки 0.3
  •  жири 0
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки від 30 грн, час доставки 1 година

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки