Завантаження
Слабоалкогольний Енергетик Energy&Uniqum Original 7°
Слабоалкогольний Енергетик Energy&Uniqum Original 7°

Слабоалкогольний Енергетик Energy&Uniqum Original 7° купити в Кам'янському з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність
  • рейтинг
    0 / 0
Опис
Рецепт гарного вечора - це напій Energy & Uniqum Original, який поєднує в собі продуману німецьку рецептуру в сучасному смаковому обрамленні. Напій має п'янкий смак вермуту. Відмінно підійде для тих, хто вже трошки втомився, але не хоче пропустити найцікавіше, що буває нерідко.

UNIQUM - це відомий український бренд, який займається виробництвом тонізуючих напоїв, яких ми з вами так потребуємо! Адже з давніх часів люди шукали додаткові джерела енергії. Чому? Та тому, що хочеться зробити багато, а власних сил на довго не вистачає. Ось тому і пили каву, чай, мате, а також багато інших напоїв, багатих на енергетичні компоненти. Але час йде, нічого не стоїть на місці, а темп нашого життя стає ще більш стрімким. Саме тому в мальовничих місцях Закарпаття на заводі Cotnar «народжуються» тонізуючі напої Uniqum Energy. Вони створені тільки з кришталево чистої карпатської води, натуральних соків і несинтетичних компонентів. До того ж UNIQUM - це «батько» енергетиків! Спочатку це був гіркий лікер, настояний на травах. Це яскравий вибух смачної енергії, який подарує Вам безліч дорогоцінних моментів, на які раніше не вистачало сил!
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн. Можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки