Завантаження
Безалкогольний напій газований Ginger Ale NaturFrisk
Безалкогольний напій газований Ginger Ale NaturFrisk

Безалкогольний напій газований Ginger Ale NaturFrisk купити в Дніпрі з доставкою або за попереднім замовленням

  • рейтинг
Опис
Ginger Ale NaturFrisk - це натуральний імбирний ель, органічно чистий газований напій. В його основі тільки натуральні інгредієнти. Він створений з органічних яблук, екстракту імбиру і аскорбінової кислоти. Не містить цукру, підсолоджений фруктами.
Імбирний ель був винайдений у 70-і роки XIX століття доктором Томасом Кентреллом, американським аптекарем і хірургом. Імбирний ель в традиційному рецепті становить собою власне імбир, цукор і газовану воду. Також традиційний рецепт передбачає дріжджі, котрі вступають в бродіння, і спеції.

Пивоварний завод NaturFrisk був заснований у 1906 році родиною Мадсен та знаходився у її власності протягом трьох поколінь. Спочатку на ньому створювалося біле пиво, але у 1914 році він став широко відомий завдяки пиву, створенему з копченого солоду з власної солодовні. У 1996 році керівництво змінилося, а красива старовинна будівля заводу вимагала ремонту та нового обладнання. З поваги до історії, брати Нільс та Микола Ромери внесли мінімальні зміни у солодовню та пивоварню. Адже це «душа» заводу, де народились традиційні смаки. Незабаром хлопці запустили лінійку органічних безалкогольних соків і напоїв. Концепція була проста - «продукти повинні бути натуральними, чистими і найвищої якості. Ніяких ароматизаторів, барвників і консервантів». Власники компанії вважають, що заради наших нащадків діяти потрібно екологічно, щоб зберегти рівновагу в природі. А вся наша їжа має бути найвищої якості!

Склад: вода, яблучної сік, екстракт імбиру ..
Енергетична цінність: на 100 г. продукту: - ккал. 93 - білки 0.3 - жири 0.1 - вуглеводи 3.6
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки від 40 грн, час доставки від 1 години.

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки