Завантаження
Чіпси «Megaline» з базиліком і орегано, 100 г
Чіпси «Megaline» з базиліком і орегано, 100 г

Чіпси «Megaline» з базиліком і орегано, 100 г купити в Києві з доставкою або за попереднім замовленням

  • рейтинг
    0 / 0
Опис

Натуральні чіпси-пластини MEGALINE з орегано і базиліком нагадають вам про сонячну Італію. Традиційні приправи, соняшникова олія для смаження, картопля і сіль. Виробляються чіпси за передовими технологіями на повністю автоматизованому обладнанні. Тобто майже виключений так званий «людський фактор»: незапакована продукція не контактує зі співробітниками фабрики. Тверда картонна упаковка максимально захищає чіпси від механічних пошкоджень та допомагає зберегти їх цілими. А екологічно чиста металізована плівка забезпечує герметичність пакування і зберігає смакові та ароматичні якості продукту, щоб кожен зміг насолодитися чіпсами у повній мірі.

Склад: картопляні пластівці (картопля свіжа, стабілізатор (моно- та дигліцериди жирних кислот)), борошно пшеничне, крохмаль картопляний, сіль морська харчова йодована, соняшникова олія, приправа «Базилік і орегано» (базилік в порошку, зелень базиліка, орегано в порошку , зелень орегано, цибуля мелена, глюкоза, сироватка молочна суха, сіль), натуральний ароматизатор «Італійські трави».

Енергетична цінність на 100 г продукту: 

  • 510 ккал
  • Білки - 7
  • Жири - 30
  • Вуглеводи - 53
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки 50 грн, час доставки повідомляється оператором.

Оплата

При самовивозі: готівкою, банківською картою, бонусами
При доставці кур'єром: тільки готівкою

Відгуки

розлити в тару
Пляшка, 2 л
Пляшка, 1.5 л
Пляшка, 1 л
Пляшка, 0.5 л