Завантаження
Пиво FDB «Hopak IPA» світле нефільтроване 5.7°
Пиво FDB «Hopak IPA» світле нефільтроване 5.7°

Пиво FDB «Hopak IPA» світле нефільтроване 5.7° купити в Києві з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 5.7°
  • Гіркота 16
  • Щільність 20%
  • рейтинг
Опис

Hopak IPA - це унікальна українська версія індійського блідого еля. Сильно охмелене, дуже ароматне і гірке пиво, яке відрізняється відносно високим градусом (зазвичай близько 7%). Незважаючи на високу насиченість, пиво вдалося зробити питким.

Вид: Приємний темно-янтарний колір. Відсутність фільтрації і використання сухого охмелення вплинули на прозорість даного сорту, зробивши його ледь каламутним. Насичена і стійка пінна шапка доповнює загальну картину, створену відмінним балансом смаку і аромату.

Аромат: Багатий хмелевий з яскравими квітковими і фруктовими тонами. Загальна ароматика посилена за рахунок сухого охмелення. Також на задньому плані помітні легкі солодові нотки.

Смак: У смаку переважають фруктово-трав'янисті тони. Це поєднання підкреслює середню хмільну гіркоту і розкриває чистий смак солоду.

Післясмак: хмелевий з помірною карбонізацією. Після першого ковтка, створюється сухе відчуття з легкою присутністю солоду. З чим поєднується: горіхи, крекери, м'ясо, пряні страви.

Склад: вода, солод, хміль, дріжджі.

Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки 50 грн, час доставки 1 година

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки