Завантаження
Пиво FDB Art of Beer «Johannes Vermeer» світле нефільтроване 3.9°
Пиво FDB Art of Beer «Johannes Vermeer» світле нефільтроване 3.9°

Пиво FDB Art of Beer «Johannes Vermeer» світле нефільтроване 3.9° купити в Києві з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 3.9°
  • Щільність 11%
  • рейтинг
    3 / 8
Опис

Голландська Мона Ліза – так величають незнайомку, написану Яном Вермеєром понад 350 років тому. Сьогодні картина має назву «Дівчина з перловою сережкою», хоча спочатку її іменували «Дівчина в тюрбані». Модний на ті часи аксесуар (головний убір) затьмарила прикраса, яка викликає не менше суперечок, ніж посмішка Джоконди. Наприклад, мистецтвознавці припускають, що краплеподібна перлина – всього лише французький винахід – скляна куля, наповнена білим воском. А особливість гри світла і тіні, що створюють об’єм, майже фотографічна точність в зображенні деталей дозволяють припустити, що «помічником» Вермеєра в написанні портрета був прообраз фотоапарата – камера обскура.

Аромат: чудовий фруктовий, з відчутними солодкими відтінками абрикоса, апельсина та ожини.

Смак: бархатисто-солодовий, хмелеві тони не відчуваються в гіркоті, але підкреслюють смак нотами стиглих фруктів та ягід.

Післясмак: грає яскравим фруктовим букетом з легкими солодовими тонами.

Хміль: Yellow Sub.

Купаж: з двох солодів.

Склад: вода, солод, хміль, дріжджі.

Температура споживання: 12 С.

Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки 50 грн, час доставки 1 година

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки