Завантаження
Пиво La Trappe «Isid`or» темне нефільтроване 7.5°
Пиво La Trappe «Isid`or» темне нефільтроване 7.5°

Пиво La Trappe «Isid`or» темне нефільтроване 7.5° купити в Києві з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 7.5°
  • Гіркота 27 IBU
  • Щільність 16.5%
  • рейтинг
Опис

Пиво La Trappe ISID`OR - було названо на честь брата Ісидора, який був першим пивоваром абатства. Вперше цей напій був приготований в 2009 році з нагоди 125-річчя пивоварні. Ісід'ор виявився настільки хороший, що заслужив собі постійне місце в лінійці пива "La Trappe". В ароматі відслідковуються фруктові тони (слива, яблуко, персик) з яскравими квітковими тонам, які поступово трансформуються у відтінки грейпфрута, сухофруктів та прянощів. Смак збалансований, трохи солодкий, з натяками на міцність. Хмелева гіркота добре поєднується з солодовими тонами чутні фруктові відтінки.

Аромат: Відслідковуються фруктові тони (слива, яблуко, персик) з яскравими квітковими тонами, які поступово трансформуються в відтінки грейпфрута, сухофруктів і прянощів.

Смак: Збалансований, трохи солодкий, з натяками на міцність. Хмелева гіркота добре поєднується з солодовими тонами, чутні фруктові відтінки.

Післясмак: Солодкувато - фруктовий післясмак з квітковим профілем, на другому плані м'яка міцність.

Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки 50 грн, час доставки 1 година

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки