Завантаження
Пиво Flying «Dog Easy IPA» світле нефільтроване 4.7°
Пиво Flying «Dog Easy IPA» світле нефільтроване 4.7°

Пиво Flying «Dog Easy IPA» світле нефільтроване 4.7° купити в Києві з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 4.7°
  • Гіркота 50
  • Щільність 12%
  • рейтинг
Опис
Flying Dog Easy IPA - це перше легке пиво в серії «Rarities» яке спочатку випускалось обмеженою серією. Тепер же його виробництво стало регулярним, завдяки хорошим відгуками цінителів пива.

Колір: Пиво яскравого сонячно-золотистого кольору з помаранчевими відблисками під ніжною піннюю шапкою.

Аромат: Букет пива звучить яскравим поєднанням цитрусових і квіткових нот з землистими, сосновими і солодовими відтінками.

Смак: Смак розкривається тонкою бархатистою структурою при використанні спалахів гіркоти лимона і грейпфрута, з відтінками квітів, фруктів і сосни, які завершуються солодкуватими нюансами солоду і хмільної терпкості.

З чим поєднується: Пиво добре поєднується з закусками і легкими стравами.

«Я не знаю, який це має сенс, але це має сенс», - так говорить про пивоварню Flying Dog її засновник Джордж Странахен. Джоржд - астрофізик і засновник Центру фізики в Аспені, письменник, фотограф і меценат, який одного разу здійснив підйом на другу в світі за висотою гору. Така подорож гартує дух, змінює філософію життя і наштовхує на думки про вічне. У момент таких роздумів в готелі, Джордж випадково підняв голову і побачив картину, яка змінила все його життя. На ній був зображений великий пес в момент зльоту над землею. Поєднання слів «Flying Dog» застрягло в голові Странахена. Ідейним покровителем пивоварні став письменник Хантер С. Томпсон, адже саме він познайомив Странахена з відомим британським ілюстратором, карикатуристом і мультиплікатором Ральфом Стедманом - творцем яскравих етикеток для елів Flying Dog.

Склад: вода, солод, хміль, дріжджі.

Енергетична цінність на 100 г. продукту:
  •  ккал. 44
  •  вуглеводи 4.8
  •  білки 0.4
  •  жири 0
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки 50 грн, час доставки 1 година

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки