Завантаження
Пиво Flying Dog «Blood Orange IPA» світле нефільтроване 7.0°
Пиво Flying Dog «Blood Orange IPA» світле нефільтроване 7.0°

Пиво Flying Dog «Blood Orange IPA» світле нефільтроване 7.0° купити в Києві з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 7.0°
  • Гіркота 40
  • Щільність 22%
  • рейтинг
Опис
Flying Dog Blood Orange - яскравий напій, зварений з соком апельсина і його цедри. Він вражає ідеальним балансом між цитрусовою солодкістю і специфічною гіркотою.

Колір: Напій володіє яскравим сонячним кольором з бурштиновими спалахами іскрінок під ніжною пінною шапкою.

Аромат: Напій розкривається яскравим і таким, що бадьорить апетит грейпфрутом з тонким балансом цитрусових, солодкості і гіркоти.

Смак: Це ідеальний баланс між цитрусовою солодкістю і специфічною зухвало-п'янкою гіркотою.

«Я не знаю, який це має сенс, але це має сенс», - так говорить про пивоварню Flying Dog її засновник Джордж Странахен. Джоржд - астрофізик і засновник Центру фізики в Аспені, письменник, фотограф і меценат, який одного разу здійснив підйом на другу в світі за висотою гору. Така подорож загартовує дух, змінює філософію життя і наштовхує на думки про вічне. У момент таких роздумів в готелі, Джордж випадково підняв голову і побачив картину, яка змінила все його життя. На ній був зображений великий пес в момент зльоту над землею. Поєднання слів «Flying Dog» застрягло в голові Странахена. - «Я не знаю, який це має сенс, але це має сенс». Натхненником пивоварні став письменник Хантер С. Томпсон, адже саме він познайомив Странахена з відомим британським ілюстратором, карикатуристом і мультиплікатором Ральфом Стедманом - творцем яскравих етикеток для елів Flying Dog.

Склад: вода, солод, хміль, дріжджі.

Енергетична цінність на 100 г. продукту:
  •  ккал. 46
  •  вуглеводи 4.8
  •  білки 0.6
  •  жири 0
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки 50 грн, час доставки 1 година

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки