Завантаження
Пиво BrewDog «Hardcore IPA» бурштинове фільтроване 9.2°
Пиво BrewDog «Hardcore IPA» бурштинове фільтроване 9.2°

Пиво BrewDog «Hardcore IPA» бурштинове фільтроване 9.2° купити в Києві з доставкою або за попереднім замовленням

 • КраїнаВеликобританія
 • СтильImperial IPA
 • КолірЯнтарне
 • ВидФільтроване
 • Об'єм0.35l
 • Міцність: 9.2°
 • Гіркота: 125
 • Щільність: 20.8%
 • рейтинг:
  0 / 0
Опис
Найбільша незалежна пивоварня Шотландії, Найдинамічніший пивний бренд року, Золота медаль на Всесвітньому Кубку пива, Звання самого молодого підприємця року, наявність безлічі шедевральні сортів пива, десятків барів по всьому світу, а також проведення похорону простого пива в центрі Стокгольма і наявність власного BrewDog- шоу - це коротка історія успіху пивоварні BrewDog. Але всього цього передувалі величезні кредити, розлив пива вручну і його реалізація на місцевих ринках, заборона на їх сорти і війна в ЗМІ. Але це того варте! BrewDog Plc - це історія стрімкого успіху в світі пивоваріння, який ще не бачив світ. А весь секрет у покликанні, амбітності і бажанні ризикувати! Але почалося все з нудьги і потреби. Так, саме так! Молоді хлопці, Артін і Джеймс, нудьгували, заварюючи настільки банальний і популярний у Великобританії лагер і ель. І найкращим варіантом виправити це становище, було заварити власне пиво. А найбільша місія хлопців - «змусити інших людей закохається в пивне ремесло, так само сильно як і ми». І у них це виходить! Їх пиво заворожує і спонукає!

Це пиво зробить безжалісне напад на Ваші почуття. Цей Hardcore IPA дійсно здатний змінити все! Це обстріл потрійною кількістю північноамериканських сортів хмелю, скріплених карамельним солодом. У цьому пиві немає нічого незбагненного, немає ніякої таємниці в передісторії. Це пиво не прагне бути зрозумілим, воно не схильне до емпатії. Це пиво - це невпинна слава хмелю!
Колір: Пиво має глибокий янтарний колір з мідними відтінками.

Аромат: Яскраві ноти маракуї, папайї, ананаса і манго доповнюються відтінками смоли, карамелі, іриски, тостів і сосни.

Смак: Пиво дарує насичений і багатий смак з багатою фруктової солодкістю і п'янкої гіркотою хмелю, які розбавлені нотами карамелі, тостів і смоли.

З чим поєднується: Пиво складе ідеальну пару з багатими м'ясними стравами і солодкими фруктовими десертами.
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки 50 грн, час доставки повідомляється оператором.

Оплата

При самовивозі: готівкою, банківською картою, бонусами
При доставці кур'єром: тільки готівкою

Відгуки

розлити в тару
Пляшка, 2 л
Пляшка, 1.5 л
Пляшка, 1 л
Пляшка, 0.5 л