Завантаження
Віскі Springbank 10 Y.O. 46°
Віскі Springbank 10 Y.O. 46°

Віскі Springbank 10 Y.O. 46° купити в Києві з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 46°
  • рейтинг
Опис
Вигляд: Віскі блідо-золотого кольору.
Смак: Пряний, насичений нотами солоду, дуба, спецій, мускатного горіха, ванильноїесенції. Нюанси солі особливо відчутні в затяжному післясмаку.
Аромат: В запашному букеті віскі відчуваються тонкі спеції (гвоздика і запашний перець), морська свіжість, натяки на фрукти, ваніль і солод.
З чим поєднується: Віскі чудовий в якості самостійного напою, з сигарою. Винокурня Springbank розташована на західному узбережжі Шотландії. Вона була побудована братами Арчібальдом і Х'ю Мітчеллами у 1828 році. На відміну від свого найближчого сусіда - Глен Скотія - Springbank ніколи не змінював господарів. В даний час завод належить компанії "J & A Mitchell", яка ставить собі за мету відродження колись великого віскі регіону Кемпбелтаун. Сьогодні компанія виробляє чотири чудових віскі: Springbank, Longrow, Hazelburn і Kilkerran. Відомий серед любителів віскі у всьому світі, віскі Спрінгбанк виготовляється з використанням унікальної дистиляції в два з половиною рази, що надає віскі індивідуальний характер. 10-річний Спрінгбанк витримується в основному в бочках з-під бурбона.
Енергетична цінність: на 100 г. продукту: - ккал. 235 - вуглеводи 0.001 - білки 0 - жири 0
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки 50 грн, час доставки 1 година

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки