Завантаження
Віскі Nikka From The Barrel 51.4°
Віскі Nikka From The Barrel 51.4°

Віскі Nikka From The Barrel 51.4° купити в Києві з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 51.4°
  • рейтинг
Опис
Він був створений, щоб забезпечити повний смак віскі «з бочок», який містить в собі безліч відтінків смаку з більш високим вмістом спирту. Nikka From The Barrel - це купаж зернових і солодових віскі «Miyagikyo» та «Yoichi», які протягом 3-6 місяців дозрівають в дубових бочках, уявляючи багатий і сильний смак. Віскі подарує Вам неповторний смак, призначений для таких же сильних людей, як і Він сам. Його не потрібно довго і багатослівно представляти, адже Він прекрасно презентує себе і сам.

Колір: Віскі володіє кольором глибокого бурштину з багатими золотими переливами.
Аромат: Ніжні ноти свіжозрізаних квітів гармонійно зливаються з тонами стиглих соковитих фруктів, які розбавлені нюансами пікантних спецій і дубової деревини.
Смак: Енергійний і повний смак віскі зігріває наявністю зимових спецій, стиглих фруктів, солодкої іриски, карамелі і ніжної ванілі.
З чим поєднується: Насолоджуйтеся повним смаком цього віскі в чистому вигляді, але можете взяти йому в пару сигару!

У 1918 році Masataka Taketsuru почав довгу подорож до Шотландії в повній самоті. У цій далекій країні, йому були розкриті секрети створення віскі, а також тут він зустрів свою майбутню наречену. Але почнемо спочатку ... Народився хлопець у прибережному місті Takehara, а сім'я його займалася створенням саке і володіла броварнею, яка сягає своїм корінням до далекого 1733 року. Але тільки шотландський віскі захопив уяву молодої людини, тому він вирішив присвятити своє життя саме віскі. Masataka вступив до Університету Глазго і став першим японцем, який вивчав мистецтво віскі. У 1920 році він повернувся до Японії, одружився на Риті і приступив до створення віскі. Таким чином, у 1934 році Masataka створив NIKKA Whisky, і побудував свій перший лікеро-горілчаний завод у ЕІТІ, Хоккайдо: саме це місто завжди вважалося ідеальним місцем в Японії для створення віскі, адже багато в чому він схожий на Глазго. Згодом хлопець відвідав ще Францію і Італію в пошуках ідеальних рецептів створення вина і віскі, які незабаром завоювали світовий ринок і полонили всіх своєю якістю і смаком. Віскі, виробництва NIKKA - це японська якість створення віскі, яка володіє справжнім шотландським смаком з якоюсь п'янкою пікантністю. Так в чому секрет?

Енергетична цінність: на 100 г. продукту: - ккал. 235 - вуглеводи 0.001 - білки 0 - жири 0
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки 50 грн, час доставки 1 година

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки