Завантаження
Квас Хлібний
Квас Хлібний

Квас Хлібний купити в Києві з доставкою або за попереднім замовленням

  • рейтинг
    4 / 20
Опис

Квас - один з кращих безалкогольних напоїв. За смаковими і харчових якостях він не має собі рівних. Винайдений більше тисячі років назад, квас користується заслуженою популярністю і в даний час.Квас, виготовлений з житнього і ячмінного солоду, володіє не тільки високими смаковими якостями, але бадьорить і нормалізує обмінні процеси в організмі. По впливу на організм він подібний до кефіру, кислого молока, кумису і ацидофіліну. Квас, як всякий продукт молочнокислого бродіння, регулює діяльність шлунково-кишкового тракту, перешкоджає розмноженню шкідливих і хвороботворних мікробів, піднімає тонус організму, покращує обмін речовин і сприятливо впливає на серцево-судинну систему. Ці цілющі властивості пояснюються наявністю в ньому молочної кислоти, вітамінів, вільних амінокислот, різних цукрів і мікроелементів.

Аромат: Свіжий, без яскраво виражених сторонніх тонів, з ароматом житнього хліба. Допускається дріжджовий аромат

Смак: Чистий, освіжаючий, кисло-солодкий під смаком житнього хліба з легким пощипування (характерно для газованих напоїв). Допускається легка гіркота і дріжджовий присмак

Післясмак: післясмак приємне, з хлібним, карамельним відтінком, властивим житньому і ячмінного солоду

Склад: Вода питна артезіанська підготовлена, цукор, концентрат квасного сусла, дріжджі, двоокис вуглецю.

Виробник: Вінницька харчосмакова фабрика

Гарантії якості
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки 50 грн, час доставки 1 година

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки