Завантаження
Вино Ruffino Chianti червоне сухе 12.5°
Вино Ruffino Chianti червоне сухе 12.5°

Вино Ruffino Chianti червоне сухе 12.5°

  • Міцність 12.5°
  • рейтинг
    0 / 0
Опис
Ruffino Chianti займає особливе місце в історії виноробні Ruffino. Коли Іларіо і Леопольдо заснували винний завод, то першим вином, виробленим ними, було К'янті. До Першої світової війни, воно було єдиним вином, вивезеним з Італії в США. І до цього дня Chianti, виробництва Ruffino, є самим популярним і затребуваним в усьому світі. Воно має традиційну рецептуру приготування: спиртове бродіння супроводжується рекінгом і розбиванням шапки мезги, яка триває протягом приблизно 2 тижнів при середній температурі 26 ° C. Після цього вино дозріває протягом 4 місяців в бетонних чанах, а потім томиться в пляшках, після чого потрапляє до Вас в келихи!
Колір: Вино має багатий рубіново-червоний колір.
Аромат: Тонкий і витончений букет звучить ніжними квітковими відтінками з солодким фіалковим звучанням, настільки характерним для сорту Санджовезе, а також злегка пряними нотами слив.
Смак: Вино дарує гармонійний, приємний і стійкий смак справжнього Chianti, який здатний запаморочити голову з першого ж ковтка!
З чим поєднується: Вино складе прекрасну пару з м'ясом, приготованим на грилі, а також з легкими стравами, салатами і сирами, гамбургерами, карпаччо з яловичини, равіолі та піци Margherita. «Тут ми робимо ідеальне вино» - під таким девізом створюють вина на виноробні Ruffino. У 1887 році двоюрідні брати Іларіо і Леопольдо Руффінена об'єднали свою пристрасть до винної культури у невеликому винному заводі в місті Pontassieve поблизу Флоренції. Це був район з багатою винною культурою, але брати були впевнені, що потенціал району розкритий не повністю. Адже тут до виноробства прихильна сама природа: мінеральні ґрунти, охолодження від Середземного моря, сухе літо і багато сонця. Згодом кузени відточували своє вміння, шляхом експериментів, створюючи ідеальні вина. І вже незабаром статус Ruffino був визнаний на міжнародному рівні, коли К'янті виграв золоту медаль у1881 році в Мілані на виставці вина, приз на виставці в Ніцці і ще одну золоту медаль на виставці в Антверпені у 1885 році. Вже через пару років герцог Аоста, заінтригований репутацією виноробні, відвідав її. Він був так вражений, що призначив Ruffino в якості офіційного постачальника італійської королівської сім'ї. Сьогодні, більш ніж 135 років після заснування, Ruffino продовжує висловлювати історію і спадщину Італії в кожній новій пляшці вина!
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки 40 грн, час доставки 1 година 10 хв.

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки