Завантаження
Віскі J&W Hardie Antiquary Red 40°
Віскі J&W Hardie Antiquary Red 40°

Віскі J&W Hardie Antiquary Red 40° купити в Кривому Розі з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 40°
  • рейтинг
Опис
J & W Hardie Antiquary Red - це запаморочливий, вишуканий, багатий і солідний віскі, виготовлений з використанням найзаповітніших солодових і зернових віскі Шотландії. Він визрівав протягом багатьох років, настоювався, набирався ароматом і смаком справжнього шотландського характеру. Випускається в незвичайній огранений пляшці ромбовидної форми. А сама ж лінійка віскі Antiquary отримала свою назву на честь однойменного роману Вальтера Скотта, в якому розповідається про колекціонера антикваріату. Так само як і антикваріат, J & W Hardie Antiquary 12 YO ввібрав у себе дух часу.
Колір: Віскі володіє багатим світло-золотистим кольором.
Аромат: Букет звучить чистими нотами м'якою ванілі, апельсина, лимона і дуже легкого диму.
Смак: Свіжий і врівноважений віскі дарує звучання стиглого зерна і фруктового солоду з деякими нотами вересу.
Оздоблення: Середня і м'яка з легкою задимленістю.
Подача: Температура : 18 - 19 ° С.
З чим поєднується: Напій найкраще розкриє свій характер як дижестив!
«Напевно Ви знаєте людей, які вказують вам «правильні» способи пити односолодовий віскі? Але, є тільки один правильний шлях: пити так, як Вам самим подобається! Чи любите Ви насолоджуватися ним повільно, з краплею води або на скелях льоду ... » - саме з такою життєвою позицією будує свій успішний бізнес компанія Tomatin. Це не більше, ніж просто спиртзавод! Починаючи з 1897 року їх працівники наполегливо працювали, щоб побудувати співтовариство Tomatin, яке існує сьогодні і лежить в основі всього, що вони роблять. «Тomatin - це життя і свято нашого народу, нашого місця і, звичайно ж, нашого віскі», - так говорять керівники компанії. Ще це одна з найвищих і успішних винокурень Шотландії, адже розташована вона на висоті 315 метрів і входить в десятку кращих віскікурень в Шотландії. Такий чистий і багатий смак віскі створюється завдяки воді з річки Alt-na-Frith, яка протікає через гори Monadhliath. Сьогодні завод виробляє 2 мільйони літрів алкоголю на рік, хоча виробничі потужності дозволяють випускати 12 мільйонів літрів, як це і було у 70-х роках XX століття. Односолодовий віскі високої якості - саме такий шлях розвитку має компанія зараз!
Енергетична цінність: на 100 г. продукту: - ккал. 222 - вуглеводи 0 - білки 0 - жири 0
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки 40 грн, час доставки 1 година.

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки