Завантаження
Віскі Hudson Manhattan Rye 46°
Віскі Hudson Manhattan Rye 46°

Віскі Hudson Manhattan Rye 46°

  • Міцність 46°
  • рейтинг
Опис
Hudson Manhattan Rye - це перший легальний віскі, створений в Нью-Йорку після скасування сухого закону. Це справжня американська класика, що витримується в спеціальних бочках з карликового дуба. А це житнє віскі з невеликої американської винокурні назване в його честь. Творцям вдалось передати ту саму пряність, яка від перцевого початку рухається до медової глибини смаку. Кожна пляшка вручну пронумерована воском, а за окрему плату на заводі можуть виготовити спеціальну етикетку і зробити гравіювання.

Колір: Бурбон володіє глибоким бурштиновим кольором.
Аромат: Багатий і насичений букет дарує звучання нот стиглої смаженої кукурудзи і марципанів.
Смак: Напій дарує яскравий, насичений і солодкуватий смак, якому притаманні пряні спеції й глибоке медове звучання.
Післясмак: м'який, теплий і п'янкий.
Подача: Температура сервіровки: 18-20°C.
З чим поєднується: Віскі подарує Вам насичений п'янкий смак в якості дижестива.

У 2003 році Ральф Eрензо і Брайан Лі створили Tuthilltown Spirits LLC, перетворивши одне з місцевих зерносховищ на мікроспиртовий завод. Два з половиною роки по тому вони підготували свої перші партії горілки з обрізків, що були зібрані на місцевому яблучно-нарізувальному заводі. Сьогодні тут переганяють горілку з яблук, вирощених у садах неподалік, і використовуючи зерна, зібрані на фермах в 10 милях звідси. Гості ресторану та готелю при заводі можуть спробувати колекцію кращих віскі, горілок, джинів, лікерів та інших напоїв, створених вручну. Компанія процвітає завдяки праці та ентузіазму більш ніж 50 членів успішної команди.
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки 40 грн, час доставки 1 година.

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки