Завантаження
Пиво Nogne O «Chaga Stout» темне нефільтроване 8.0°
Пиво Nogne O «Chaga Stout» темне нефільтроване 8.0°

Пиво Nogne O «Chaga Stout» темне нефільтроване 8.0° купити в Кам'янському з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 8.0°
  • Гіркота 30
  • Щільність 22%
  • рейтинг
Опис
Nоgne О Chaga Stout - це унікальне пиво, зварене з грибом чага в колаборації з американською пивоварнею Denali Brewing Co.

Вигляд: Вишуканий чорний колір з легкою шапкою, яка залишає «іній» на стінках келиха.

Аромат: Ноти ванілі, кави з молоком і смаженого солоду.

Смак: Ягідна кислинка, палений солод, пряні відтінки і вишукана гіркота алкоголю.

З чим поєднується: Напій вдало поєднується з пряними стравами, снеками, закусками, а також ідеально підійде до м'ясних страв.

Заснована у 2002 році, сьогодні пивоварня Nogne O є провідним в Норвегії виробником пива. Назва пивоварні перекладається як "голий острів". Цей поетичний термін був придуманий Генріком Ібсеном для опису незліченних безплідних кам'янистих острівців, які видно в морі біля південного узбережжя Норвегії. На думку виробника, саме цей термін найкраще описує ситуацію, коли у 2002-му році два норвезьких пивовари Gunnar Wiig і Kjetil Jikiun вирішили заснувати новий пивоварний завод. Їм дуже хотілося поділитися своєю пристрастю до хорошого пива, їх метою було привнести різноманітність та інновації в комерційне пивоваріння. Результатом стала пивоварня Nogne O - "безкомпромісна пивоварня", яка відповідає місії своїх виробників - створення елю найвищої якості, з яскравою індивідуальністю.

Склад: вода, солод, хміль, дріжджі.
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки від 30 грн, час доставки 1 година

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки