Завантаження
Пиво De Molen «Rasputin» темне фільтроване 10.5°
Пиво De Molen «Rasputin» темне фільтроване 10.5°

Пиво De Molen «Rasputin» темне фільтроване 10.5° купити в Кам'янському з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 10.5°
  • Гіркота 46
  • Щільність 23%
  • рейтинг
Опис
Rasputin є дуже яскравим і шалено смачним представником «сім'ї» Imperial Stout, який при цьому має свою унікальність і незвичну відмінність - це сильно охмелене і зухвалість напою. Він полонить своїм насиченим і глибоким кавово-шоколадним смаком і яскравою гіркотою хмелю з першого ж ковтка.

Колір: Насичений і багатий чорний напій під бежевоюй пінною шапкою.

Аромат: Привабливий букет іскриться нотами ніжної ванілі, п'янкого бурбона, солодкого кокоса і пікантної печеності.

Смак: Горький чорний шоколад, ніжна ваніль, кава що бадьорить і п'янкий бурбон зливаються в одному запаморочливому смаку з п'янкою гіркотою хмелю.

З чим поєднується: Напій складе прекрасну пару з насиченими м'ясними стравами, зрілими сирами і десертами.

 «Наша справа, а саме заварювання пива, - ми любимо більше ніж себе» - так говорять про свою роботу хлопці з пивоварні De Molen. Це експериментальна пивоварня з Нідерландів, яка ставить перед собою високі стандарти і всіляко намагається їх досягти. Масштаби виробництва компанії вражають, адже у 2014 році завод випустив трохи більше 5000 гектолітрів і в даний момент близько 70% їх експортується в 30 країн світу. А історія цього пивного гіганта почалася у 2014 році в маленькому гаражі, в якому Менно Олів'є, який мав на той момент досвід пивоваріння більше 12 років, відкрив пивоварню і дегустаційний зал під назвою «De Salamander». У 2014 році місцевий млин було зачинено, і пивоварня перемістилася в неї, отримавши назву De Molen, що перекладається як «млин». Саме з цього моменту почалася історія успіху пивоварні. До цього дня команда з 12 осіб, а саме Менно і Іонна варять неповторне пиво, щоб їм наповнилися ваші келихи. Де б Ви не були!
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки від 30 грн, час доставки 1 година

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки