Завантаження
Ель «Ivetta» кактус 5°
Ель «Ivetta» кактус 5°

Ель «Ivetta» кактус 5° купити в Кам'янському з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність
  • рейтинг
    4 / 9
Опис

Серію ексклюзивних напоїв SpeciALE ми присвячуємо жінкам різним за характером і стилем життя, проте завжди прекрасним і надихаючим. Саме такими мають бути і смаки, що увійдуть до лінійки: спокійні та шалені, солодкі й освіжаючі, ніжні і тонізуючі, класичні та абсолютно непередбачувані. Кожен сорт подарує нові відчуття, відкриє можливості для найсміливіших поєднань, тож експериментуйте з нами і для порівняння спробуйте їх усі.

Шанувальники лінійки, присвяченої прекрасній половині людства, знайдуться і серед чоловіків. В цьому нема нічого дивного, адже, врешті-решт, чоловіки закохуються в жінок, і це чудово, чи не так?

Другий напій серії - кисло-солодкий з екзотичними фруктовими відтінками - отримав ім'я IVETTA. А його натхненницею стала абсолютно неймовірна дівчина, яка своєю нестримною енергією здатна запалювати лампочки і пересувати предмети у просторі. Людина-спалах, завжди у вирі подій, завжди весела і, здається, абсолютно невтомна. Її улюблений колір – зелений. Вона обожнює розваги, сонце, літо, соковиті фрукти, морозиво і мармелад.

Аромат: солодкуватий з легким відтінком яблук.

Смак: насичений, кисло-солодкий з фруктовим відтінком.

Післясмак: недовгий з легкою кислинкою.

Енергетична цінність на 100 г продукту:

  • ккал 56
  • вуглеводи 6.5
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки від 30 грн, час доставки 1 година

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки