Завантаження
Джин Hendrick's 44°
Джин Hendrick's 44°

Джин Hendrick's 44°

  • Міцність 44°
  • рейтинг
Опис
Джин Hendrick's - це свіже, яскраве і неповторне злиття чудових екстрактів свіжого огірка і пелюсток червоної болгарської троянди. До того ж, вони доповнені квітами, насінням і плодами секретних рослин з усього світу. Створюється цей джин маленькими партіями до 1000 літрів. Для його виготовлення використовується кришталево-чиста вода з джерела Penwhapple.

Колір: Джин має колір кришталевої чистоти.
Аромат: Насичений букет дарує звучання нот пряних спецій, соковитих цитрусів, свіжої троянди, ніжної фіалки, свіжого огірка та, звичайно ж, ялівцю.
Смак: Гармонійний, повний і п'янкий смак, сповнений нотами пряних спецій, стиглих цитрусів і пікантного ялівцю.
Післясмак: дарує ноти троянди і свіжого огірка.
З чим поєднується: ідеально підходить для приготування коктейлів, прекрасно поєднується з тоніком.

«Stand Together - це заява, в яку ми віримо. Вона веде нас до істини, що тільки разом ми досягнемо успіху і що ми зобов'язані це робити для оточуючих», - з такою життєвою позицією п'ять поколінь Грантів вистояли разом, долаючи всі перешкоди, що на них чекали.

На шляху зростання від простого пастуха до батька-засновника найулюбленішого в світі бренду шотландського віскі Вільям Грант був не сам. У 1887 році він відкрив свій перший лікеро-горілчаний завод в Шотландії з допомогою сімох синів і двох дочок. Вони своїми руками за рік збудували свій завод, камінь за каменем. Вся сім'я була разом і кожен займався своєю справою: Вільям Грант знав все про робочу силу, Джордж був мальтменом, Чарлі Грант і Алек Грант були керуючими. А його молодша дочка Mета? Ну, сім років вона приносила хлопчикам обід. Зять Вільяма Гранта, Чарльз Гордон, став першим продавцем компанії. Він зателефонував у 180 установ, перш ніж знайти свого першого клієнта.

Під час заборони вони не зупинились, а, навпаки, вистояли і збільшили виробництво. Вони знали напевно, що світ не в змозі протистояти великому віскі. П'ять поколінь по тому завод все одно належить родині Грантів, які залишаються вірними оригінальним рецептам Вільяма Гранта. Їх віскі відомі більш ніж у 180 країнах світу, а у 2007 році компанія William Grant & Sons Ltd завоювала статус «Краща винокурня» на міжнародному конкурсі «IWSC Worldwide».
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки від 30 грн, час доставки 1 година

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки