Залежно від міста проживання та способу доставки, може змінитися асортимент товарів, доступних до замовлення. Будь ласка, вкажіть де і як ви хочете отримати своє замовлення:

0 800 30 20 50

Лінія для зв'язку
у Києві, 9:00 - 24:00
Чіпси «Люкс» по супер ціні!

Час хрумтіти! З 8 по 21 серпня купуй в «МОРЕ ПИВА» та HOP HEY чіпси «ЛЮКС» зі смаками краб, сир, сметана-цибуля за акційною ціною на 15% дешевше.

Пропозиція діє в магазинах «МОРЕ ПИВА» та HOP HEY за умови наявності товару в асортименті. Кількість акційного товару обмежена. Акційна ціна у магазинах «МОРЕ ПИВА» та HOP HEY 16,00 грн, звичайна ціна 19,00 грн. Ціну наведено за упаковку 71 г. Мережа магазинів «МОРЕ ПИВА» та HOP HEY залишає за собою право змінювати ціну в акційний період та не несе відповідальності за друкарські помилки. Фото товару може відрізнятися від товару в магазині. Детальна інформація за номером гарячої лінії 0 800 30 20 50.

В акції беруть участь

Чіпси «Люкс» сир, 71 г
21.50 грн.
 • Чіпси «Люкс» краб, 71 г
  21.50 грн.
 • До списку всіх акцій

  дізнавайтеся першим про наші акції та новинки!

  Виберіть потрібний вам спосіб доставки

  Ми помітили, що ви так і не вибрали потрібний спосіб доставки. Це може вплинути на наявність товару в потрібному магазині при самовивозі, а ми не хочемо вас засмучувати. Будь ласка, зробіть ваш вибір:
  Дякую, більше не нагадувати мені про це