Завантаження

«МОРЕ ПИВА» СТАЄ HOP HEY

Ви ще не чули? Тепер точно чули. «Море пива» змінює назву. Проте нічого страшного не відбулось. Ми залишаємось собою, просто стаємо ще кращими. Разом із назвою змінюється формат магазинів. 
А от зараз реально без паніки!
Всі улюблені сорти пива і закусок залишаються. Просто до них додається ще більше пива у пляшках від українських крафтовиків та зарубіжних броварень, ще більше напоїв та прикольних смачнюжок. Відтепер у нас можна буде поласувати не лише лимонадом та квасом, а й… Ай, довго перераховувати – завітаєте та побачите на власні очі.
Впевнені, ви оціните не тільки розширений асортимент товарів «для душі», але й нові просторі зали, де ніхто не дихатиме вам у потилицю.
Тепер відповіді на ключові питання ДЕ і КОЛИ
Вже зараз у Дніпрі працюють 2 магазини HOP HEY: біля «МОСТ СІТІ» та у ТЦ «НАГОРКА». А можливо, їх уже і більше, адже ця стаття не оновлюється. Вже зовсім скоро магазини подібного формату почнуть відкриватися у Києві, а згодом і в інших містах нашої присутності. Вони здебільшого з’являтимуться на місцях, де раніше були магазини «МОРЕ ПИВА», або десь дуже-дуже близько. Звичайно будуть і абсолютно нові, адже змінюючись ми не перестаємо рости.
Приблизно за два роки магазини HOP HEY з усіма їхніми додатковими можливостями і зручностями повністю замінять магазини «МОРЕ ПИВА» і, сподіваємось, перевершать їхні успіхи.
Тож, чекайте на HOP HEY у своєму місті та районі і крокуйте з нами до світлого, зручного майбутнього, повного розваг і крутих моментів.

До списку всіх новин

дізнавайтеся першим про наші акції та новинки!