0 800 30 20 50

Лінія для зв'язку
у Києві, 10:00 - 20:00

Коктейль Mr. VUS

Mr. VUS

Новий рік — нові правила! А зима — аж ніяк не привід для хандри, якщо наповнюєш її соковитими літніми смаками в компанії супергероїв! Нова ексклюзивна лінійка Ліга коктейлів від Море Пива та HOP HEY, можливо, й не врятує світ від всесвітнього зла, але 100% допоможе врятувати нудний вечір.

Другий номер лінійки — Mr. VUS. Впевнений у собі, іронічний і трішки самозакоханий. Понад усе любить хизуватися своїми м’язами та брати друзів “на слабо”. Гострий на язик та полюбляє підколювати, через що досить часто випробовує терпіння інших супергероїв. Міряється силою з кожним, хто насмілюється насміхатися з його костюма. Постійно фонтанує геніальними ідеями. Має талант з’являтися без запрошення та зникати по-англійськи. З Mr. VUS будь-яка вечірка чи дружні посиденьки перетворюються на яскраві незабутні спогади.

Відкривай свою команду героїв для чудового настрою разом із Море Пива та HOP HEY.

Аромат: солодкий пряний ягідний

Смак: збалансований насичений з легкою кислинкою

Післясмак: легкий, освіжальний із присмаком барбарису

До списку всіх новин

дізнавайтеся першим про наші акції та новинки!

Виберіть потрібний вам спосіб доставки

Ми помітили, що ви так і не вибрали потрібний спосіб доставки. Це може вплинути на наявність товару в потрібному магазині при самовивозі, а ми не хочемо вас засмучувати. Будь ласка, зробіть ваш вибір:
Дякую, більше не нагадувати мені про це