Залежно від міста проживання та способу доставки, може змінитися асортимент товарів, доступних до замовлення. Будь ласка, вкажіть де і як ви хочете отримати своє замовлення:

0 800 30 20 50

Лінія для зв'язку
у Києві, 9:00 - 24:00

FDB Legendary Stars Oscar for Grandma в Море Пива

And the Oscar goes to ...
Коли в 2016-му Леонардо Ді Капріо нарешті отримав свій Оскар, він присвятив цю подію бабусі, яка зіграла важливу роль у становленні знаменитого актора. Сьогодні золота статуетка, швидше за все, мирно припадає пилом на почесній поличці. А ось присвячений цій події вайценбок Oscar for Grandma (що в перекладі означає «Оскар для бабусі») знову в справі. Складне поєднання темних фруктів, гвоздики, банана, ванілі та пшеничних нот порадує любителів фруктово-пряних сортів. Головне, радіти акуратно. Бабусин Оскар містить 7,5% і може в самий невідповідний момент «вдарити по голові».

Аромат: насичений, солодовий з яскравими нотами банана, сливи, чорносливу та родзинок. Легка присутність ванілі і гвоздики вдало доповнює букет. Також відчуваються квітково-хмільні відтінки, не властиві класичному Weizenbock і отримані в результаті холодного охмеління.

Смак: складне поєднання темних фруктів, гвоздики, банана, ванілі і пшеничних нот.

Післясмак: оксамитовий і зігріваючий. Присутність мюнхенського солоду створює відчуття насиченості і повноти смаку.

Фільтрація: нефільтроване

Тип: ель

Стиль: Weizenbock

Міцність: 7.5°

Щільність: 20%

Гіркота: 23.8 IBU

До списку всіх новин

дізнавайтеся першим про наші акції та новинки!

Виберіть потрібний вам спосіб доставки

Ми помітили, що ви так і не вибрали потрібний спосіб доставки. Це може вплинути на наявність товару в потрібному магазині при самовивозі, а ми не хочемо вас засмучувати. Будь ласка, зробіть ваш вибір:
Дякую, більше не нагадувати мені про це