Завантаження
Пиво Ципа «Самотня» світле нефільтроване 5.0°
Розливне Пиво Ципа «Самотня» світле нефільтроване 5.0°

Пиво Ципа «Самотня» світле нефільтроване 5.0° купити в Дніпрі з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 5.0°
  • Гіркота 75
  • Щільність 12%
  • рейтинг
Опис
Чистий експеримент різдвяних свят пиво Ципа Самотня - це гіркий Пейл-ель, зварений зі 100% мюнхенського солоду і австралійського хмелю Ella.
Вигляд: Насичений і злегка туманний карамельний напій із шикарною білосніжною пінною шапкою.
Аромат: Шалено яскраві тони стиглих мандаринів з нотами тропічних фруктів і тонами недостиглих слив.
Смак: Зухвала цитрусова кислотність, з тонами тропічних фруктів, нотами яскравого апельсина і з ніжними кремовими відтінками. Присутня п'янка хмелева гіркота, з яскравим відтінком хвойних порід. Потужний гіркий присмак з цитрусовою кислотністю.
З чим поєднується: Пиво прекрасне в якості окремого напою, але підійдуть легкі закуски і м'ясні страви. «Пиво зварене самою природою» - так можна сказати про сорти пива створені в пивоварні Ципа. Кожен ковток їх пива дарує відчуття перебування в чистих лісах Карпат, під високою смерекою біля озера Синевир, коли в кристально чистому повітрі звучать аромати пряних літніх квітів і свіжих гірських трав. Це справжня гуцульська пивоварня, яка знаходиться в прекрасному селі Кваси. Пиво готується за допомогою високоякісного німецького обладнання, за унікальною технологією якості і чистоти. Кожен з нас може подивитися на процес виробництва цього «природного» пива, адже все тут відкрито і не ховається від гостей. А справжньою музою пивоварів є маленька, весела і зухвала Ципа. Кожен сорт пива, створений під впливом «історій» з її життя: коли вона відпочивала в траві, насолоджувалася пивом під ялиною, сумувала або ж летіла у Пльзень. В одній пляшці цього пива, міститься кристально чиста вода з гірських джерел, чисте гірське повітря Карпат, дурманна гіркота хмелю і зухвалість місцевї ялини. Пиво Ципі - це п'янка душа Карпат!
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки від 40 грн, час доставки від 1 години.

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки