Завантаження
Пиво FDB «Oscar For Grandma» світле нефільтроване 7.5°
Пиво FDB «Oscar For Grandma» світле нефільтроване 7.5°
  • Відео
    огляд

Пиво FDB «Oscar For Grandma» світле нефільтроване 7.5° купити в Дніпрі з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 7.5°
  • Гіркота 23.8
  • Щільність 20%
  • рейтинг
    5 / 4
Опис
Коли Леонардо Ді Капріо отримав-таки перший Оскар, він присвятив довгоочікувану нагороду бабусі, яка зіграла важливу роль в становленні знаменитого актора. Тему цю, мабуть, не обговорювали тільки самі ледачі і асоціальні. Ми теж не оминули увагою і назвали на честь гучного події новий сорт крафтового пива. Тим часом, сама нашуміла статуетка 2016 року припинила піднімати інформаційні хвилі і тепер мирно припадає пилом на почесній полиці. Що було сенсацією, стало гарною історією і ... І відмінно вписався в нашу крафтового-ностальгічний лінійку LEGENDARY.

Ми сподіваємося, що бабуся Ді Капріо радіє, дивлячись на успішного онука з небес, а всі шанувальники оригінального пива від душі порадіють поверненню вайценбока «ОСКАР ДЛЯ БАБУСІ» і будуть жити довго і щасливо.


Зовнішній вигляд: пиво темно-жовтого кольору з дуже щільною пінної шапкою, непрозоре через високий вміст білка в пшениці.

Аромат: багатий, насичений, солодовий з яскравими нотами банана, сливи, чорносливу та родзинок. Легке присутність ванілі і гвоздики вдало доповнює букет. Також в ароматикою присутні квітково-хмільні відтінки, не властиві класичному Weizenbock і отримані в результаті холодного охмеління.

Смак: складне поєднання темних фруктів, гвоздики, банана, ванілі і пшеничних нот.

Післясмак: оксамитове і зігріваючий. Присутність мюнхенського солоду створює додаткове відчуття насиченості і повноти смаку.

Історія: найстаріший в світі пшеничний доппельбок верхового бродіння Aventinus, був створений в 1907 році на пивоварні Weisse Brauhaus в Мюнхені із застосуванням методу шампанізації (дображивание в тарі). Нормою для цього стилю вважається наявність дріжджового осаду, тому перед подачею пиво необхідно трохи збовтати, щоб смак розкрився повністю.
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки від 40 грн, час доставки від 1 години 30 хв.

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відео огляд

Відгуки