Завантаження
Пиво De Molen «X & X» янтарне нефільтроване 8.8°
Пиво De Molen «X & X» янтарне нефільтроване 8.8°

Пиво De Molen «X & X» янтарне нефільтроване 8.8° купити в Дніпрі з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 8.8°
  • Гіркота 28
  • Щільність 27.44%
  • рейтинг
Опис
Божевільну солодкість меду, нектару і льодяників під п'янкою гіркуватістю хмелю, Вам подарує пиво X&X. Це щільний Double IPA, який зварений з використанням американських сортів хмелю - Amarillo, Chinook, Cascade. Це божевільний і пристрасний смак п'янкої солодкості хмелю!

Колір: Насичений темно-бурштиновий напій під стійкою пінною шапкою.

Аромат: Чарівний букет поєднує в собі ноти солодкої карамелі, солоду, приторного льодяника, яскравих цитрусів, зухвалого грейпфрута і шалено духмяного меду.

Смак: Медово-солодкий напій дарує поєднання густого солоду, нектару, льодяників і зацукрованих фруктів за якими слідує м'який мармелад і винна солодкість під п'янкою гіркуватістю хмелю.

З чим поєднується: Пиво прекрасне як самостійний напій.

«Нашу справу, а саме заварювання пива, - ми любимо більше ніж себе» - так говорять про свою роботу хлопці з пивоварні De Molen. Це експериментальна пивоварня з Нідерландів, яка ставить перед собою високі стандарти і всіляко намагається їх досягти. Масштаби виробництва компанії вражають, адже у 2014 році завод випустив трохи більше 5000 гектолітрів і в даний момент близько 70% їх експортується в 30 країн світу. А історія цього пивного гіганта почалася у 2014 році в маленькому гаражі, в якому Менно Олів'є, який мав на той момент досвід пивоваріння більше 12 років, відкрив пивоварню і дегустаційний зал під назвою «De Salamander». У 2014 році місцевий млин було зачинено, і пивоварня перемістилася в нього, отримавши назву De Molen, що перекладається як «млин». Саме з цього моменту почалася історія успіху пивоварні. До цього дня команда з 12 осіб, а саме Менно і Іонна варять неповторне пиво, щоб ним наповнилися ваші келихи. Де б Ви не були!

Склад: вода, солод, хміль, дріжджі.
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки від 40 грн, час доставки від 1 години.

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки