Завантаження
Пиво De Molen «Hel & Verdoemenis» темне фільтроване 10.2°
Пиво De Molen «Hel & Verdoemenis» темне фільтроване 10.2°

Пиво De Molen «Hel & Verdoemenis» темне фільтроване 10.2° купити в Дніпрі з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 10.2°
  • Гіркота 102
  • Щільність 24%
  • рейтинг
    0 / 0
Опис
Hel&Verdoemenis – це «душевний», мега-ароматний і надзвичайно смачний імператорський стаут. І нехай його назва «Пекло і прокляття» вас не лякає, адже єдине прокляття, яке він може на вас наслати - це бажання бачити цей напій у себе в келиху ще і ще!

Колір: Насичений чорний напій під ніжною піннюю шапкою.

Аромат: Сильний і насичений, але в той же час м'який і приємний букет звучить нотами гіркої кави, яскравих цитрусів, обсмаженого хліба і привабливого шоколаду.

Смак: Бразильської кави, ніжний молочний шоколад, пряні горіхи з ніжним присмаком апетитного серпанку, за яким слідує легка і приваблива гіркота хмелю.

З чим поєднується: Прекрасно поєднується з насиченими і ситними м'ясними стравами.

«Нашу справу, а саме заварювання пива, - ми любимо більше ніж себе» - так говорять про свою роботу хлопці з пивоварні De Molen. Це експериментальна пивоварня з Нідерландів, яка ставить перед собою високі стандарти і всіляко намагається їх досягти. Масштаби виробництва компанії вражають, адже у 2014 році завод випустив трохи більше 5000 гектолітрів і в даний момент близько 70% із них експортується в 30 країн світу. А історія цього пивного гіганта почалася у 2014 році в маленькому гаражі, в якому Менно Олів'є, який мав на той момент досвід пивоваріння більше 12 років, відкрив пивоварню і дегустаційний зал під назвою «De Salamander». У 2014 році місцевий млин було зачинено, і пивоварня перемістилася в нього, отримавши назву De Molen, що перекладається як «млин». Саме з цього моменту почалася історія успіху пивоварні. До цього дня команда з 12 під керівництвом Менно і Іонни варять неповторне пиво, яке ви можете спробувати в нашому магазині.

Склад: вода, солод, хміль, дріжджі.

Енергетична цінність на 100 г. продукту:
  •  ккал. 101.43
  •  вуглеводи 10.47
  •  білки 0
  •  жири 0
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки від 40 грн, час доставки від 1 години 30 хв.

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки