Завантаження
Пиво Правда «Fresh Hop P!LS» світле нефільтроване 7.3°
Пиво Правда «Fresh Hop P!LS» світле нефільтроване 7.3°

Пиво Правда «Fresh Hop P!LS» світле нефільтроване 7.3° купити в Дніпрі з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 7.3°
  • Гіркота 28
  • Щільність 12%
  • рейтинг
    0 / 0
Опис
«В той час, як багато хто думає, що Pilsner є ніщо інше як вода з туалету, ми тут в Правді, зовсім не згодні. Ідеально зварений Pilsner, є заповітним для гарної пивоварні ... і тільки додавання більше 100кг свіжого хмелю Заграва може зробити його більш досконалим. Освіжаючий смак + легко п'ється і забезпечує чудову пікантність свіжого хмелю. Добре йде майже з чим завгодно, але краще споживається перед церквою в неділю з ранку », - саме так по-новому представили свій сорт пива нового врожаю - Правда Fresh Hop P! LS його творці.

Колір: Злегка туманний золотий напій під пінистої білою шапкою.

Аромат: Букет повільно, але впевнено, розкривається нотами лимонного хмелю, злегка нудотних трав і м'якими хлібними відтінками.

Смак: Пиво має надзвичайно потужним і сильним смаком, в якому звучать приглушені ноти блідого солоду, м'якого хліба, досить хмелю і гладкою закругленою трав'яний гіркоти.

З чим поєднується: Пиво вдало поєднується з сирами, легкими закусками, снеками та рибою.

«Дати людям можливість пити правдиве пиво» ​​- саме таку місію поставила перед собою українська пивоварня Правда. Зауважте, це не просто ресторан або завод-пивоварня, Правда - це театр, в якому можна спостерігати за «грою» пивовара, який «чаклує» над пивом безпосередньо перед Вашими очима. А в ролі «чаклунів» виступають одні з кращих пивоварів України, Бельгії, США та Чехії. Власний духовий оркестр наділяє заклад особливою атмосферою таїнства, підкреслюючи всю незвичність ситуації. Етикетки на пляшках «правдивого пива» несуть меседжі в усі куточки світу, де воно вже стало впізнаваним і затребуваним. Тут весь час експериментують зі смаками та інгредієнтами, які призводять до створення шедевральні сортів! Це єдина пивоварня в Україні, яка варить пиво з шишками свіжого хмелю, кольором бузини або соняшнику! Спробуйте правду на смак!
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки від 40 грн, час доставки від 1 години 30 хв.

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки