Завантаження
Пиво FDB "12-th player" світле нефільтроване 5.4°
Пиво FDB "12-th player" світле нефільтроване 5.4°

Пиво FDB "12-th player" світле нефільтроване 5.4° купити в Дніпрі з доставкою або за попереднім замовленням

  • Міцність 5.4°
  • Гіркота 26
  • Щільність 13%
  • рейтинг
Опис
В сучасну стадію історія богемського пивоваріння вступила в 1842 р, коли нова «бюргерська» пивоварня в Пльзені найняла на роботу німецького пивовара. Йозефа Гролл, або Гролл, уродженця баварського міста Фільсхофена, який славився давніми традиціями пивоваріння, запросили попрацювати в Пльзені тому, що він був фахівцем в новому методі холодної ферментації.
У той час репутація пльзеньського пива була не надто високою, і в умовах жорсткої конкуренції з коричневими табір із сусідньої Баварії пльзеньській пивоварні, що належала на кооперативних засадах кільком власникам таверн, необхідно було терміново вийти на ринок з хорошим пивом.
Золотисте пльзеньское пиво стало сенсацією. Уже візуально воно приваблювало своєю бурштинової прозорістю, а неординарність його аромату і смаку - багатого і солодового і в той же час спокусливо хмелевого і гіркого - буквально вбивала наповал всіх, хто його пробував.
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки від 40 грн, час доставки від 1 години.

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки