Завантаження
Вино Tarapaca Cabernet Sauvignon Sarmientos червоне сухе 13.5°
Вино Tarapaca Cabernet Sauvignon Sarmientos червоне сухе 13.5°

Вино Tarapaca Cabernet Sauvignon Sarmientos червоне сухе 13.5°

  • Міцність 13.5°
  • рейтинг
    0 / 0
Опис
Щороку в середині квітня, відбувається збір стиглих і соковитих винних ягід сорту Каберне Совіньйон, які стають основою Tarapaca Cabernet Sauvignon Sarmientos - молодого фруктового сортового вина, яке має легкий і теплий, як весняний день, смак. Вино народжується, завдяки вдалому поєднанню багаторічних традицій і сучасних технологій, коли алкогольна ферментація проводиться в резервуарах з нержавіючої сталі для підтримки характерного сортового аромату. Смак цього вина може полонити своїм смаком і стати вдалим доповненням до Вашого святкового столу!
Колір: Вино володіє багатим яскраво-рубіновим кольором.
Аромат: Привабливий і яскравий букет звучить нотами солодкої карамелі, чорного шоколаду і гострих спецій.
Смак: Гармонійний і п'янкий смак дарує легкі ноти дурманного тютюну і пряних спецій, які швидко запаморочять Вам голову!
З чим поєднується: Вино відмінно підійде до страв з м'яса і барбекю, а також до шашлику і сирів. «Ми робимо вина, які є відображенням нашої столітньої традиції і сучасної елегантності», - саме так висловлюються про свою улюблену справу, закохані у винну культуру власники Vina Tarapaca. Ця виноробня була заснована в далекому 1874 році у самого підніжжя хребта Анд і спочатку мала назву Vina de Rohasa - на честь свого першого власника. Але пізніше її придбаває Завалу Мануель Мелендес, який називає її на честь однієї з чилійських провінцій. Вже через два роки з моменту свого заснування, вона отримала першу нагороду на міжнародній виставці Centennial у Філадельфії. У 1992 відома чилійська компанія бере на себе управління Vina Tarapaca, щоб зосередитися на виноробстві в міжнародних масштабах і придбаває маєток Expired El Rosario Naltahua, в який входило 600 гектарів родючих виноградників біля річки Mаіпо. На сьогодні компанія виготовляє декілька лінійок вин: 1) червоне вино Tara • Pakay, яке виготовляється з добірного врожаю Каберне Совіньйон і Сіра, вирощуваних в регіоні Isla de Maipo 2) Вино Zavala - це яскравий бленд трьох сортів: Каберне Фран, Сіра і Каберне Совіньйон , 3) краще вино виноробні Vi?a Tarapac? - Etiqueta Negra Cabernet Sauvignon і 4) лінійка Gran Reserva, яка включає в себе кращі традиції винного виробництва. Але все ж, основна причина успіху виноробні полягає в тому, що вина її виробництва якнайкраще характеризують клімат країни: від холодної півночі і спекотного півдня, до прохолодних і бадьорять, як весняний ранок білих вин і полум'яних, немов чилійський захід - червоних вин.
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки від 40 грн, час доставки від 1 години.

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки