Завантаження
Віскі Monkey Shoulder 40°
Віскі Monkey Shoulder 40°

Віскі Monkey Shoulder 40°

  • Міцність 40°
  • рейтинг
    0 / 0
Опис
«Мавп’яче плече» - це назва тимчасової травми, на яку страждали багато чоловіків через стару технологію перемішування ячменю вручну. З тих пір практика роботи змінилася, більше ніхто не травмується. Віскі Monkey Shoulder - це данина тим сильним чоловікам, які страждали заради мистецтва смаку. Для його створення використовують тільки солодовий шотландський віскі з трьох кращих спиртзаводів в Спейсайді: Glenfiddich, Balvenie і Kininvie. Віскі розливається в невеликі пляшки ручної роботи з символічним дизайном: три латунні мавпочки символізують три солодові компоненти.
Колір: Віскі володіє насиченим колір бурштину.
Аромат: Солодкий і чарівний букет звучить нотами заварного крему, солодкого мармеладу, ніжного банана і паленого солоду.
Смак: Округлий і гладкий смак віскі з ванільною ніжністю, натяками на солодкий мед і соковитий апельсин.
З чим поєднується: Цей віскі прекрасний і в чистому вигляді, і з коктейлями.

«Stand Together - це заява, в яку ми віримо. Вона веде нас до істини, що тільки разом ми досягнемо успіху і ми зобов'язані це робити для оточуючих», - з такою життєвою позицією п'ять поколінь Грантів вистояли разом, долаючи всі перешкоди, що на них чекали.

На шляху зростання від простого пастуха до батька-засновника найулюбленішого в світі бренду шотландського віскі Вільям Грант був не сам. У 1887 році він відкрив свій перший лікеро-горілчаний завод в Шотландії з допомогою сімох синів і двох дочок. Вони своїми руками за рік збудували свій завод, камінь за каменем. Вся сім'я була разом і кожен займався своєю справою: Вільям Грант знав все про робочу силу, Джордж був мальтменом, Чарлі Грант і Алек Грант були керуючими. А його молодша дочка Mета? Ну, сім років вона приносила хлопчикам обід. Зять Вільяма Гранта, Чарльз Гордон, став першим продавцем компанії. Він зателефонував у 180 установ, перш ніж знайти свого першого клієнта.

Під час заборони вони не зупинились, а, навпаки, вистояли і збільшили виробництво. Вони знали напевно, що світ не в змозі протистояти великому віскі. П'ять поколінь по тому завод все одно належить родині Грантів, які залишаються вірними оригінальним рецептам Вільяма Гранта. Їх віскі відомі більш ніж у 180 країнах світу, а у 2007 році компанія William Grant & Sons Ltd завоювала статус «Краща винокурня» на міжнародному конкурсі «IWSC Worldwide».
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки від 40 грн, час доставки від 1 години 30 хв.

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки