Завантаження
Безалкогольний напій газований (Тонік) Danskvand NaturFrisk
Безалкогольний напій газований (Тонік) Danskvand NaturFrisk

Безалкогольний напій газований (Тонік) Danskvand NaturFrisk купити в Дніпрі з доставкою або за попереднім замовленням

  • рейтинг
Опис
Тонік Danskvand NaturFrisk подарує Вам освіжаюче поєднання кришталевої данської води і яскравих цитрусів! Це дуже смачний газований напій, який створений без будь-яких добавок! Цей справжній гірко-кислий смак може бути поданий як аперитив, але також він використовується для розведення спиртних напоїв, таких як джин і створення коктейлів. До речі, тонік має дуже цікаву історію створення. Напій був винайдений для боротьби з малярією в Індії та Африці. В один час солдати компанії змішали тонік з джином, щоб забити різкий смак хініну, так з'явився понині популярний коктейль джин-тонік. Завдяки хініну тонік володіє сильними антипохмільними властивостями.

Пивоварний завод NaturFrisk був заснований у 1906 році родиною Мадсен та знаходився у її власності протягом трьох поколінь. Спочатку на ньому створювалося біле пиво, але у 1914 році він став широко відомий завдяки пиву, створенему з копченого солоду з власної солодовні. У 1996 році керівництво змінилося, а красива старовинна будівля заводу вимагала ремонту та нового обладнання. З поваги до історії, брати Нільс та Микола Ромери внесли мінімальні зміни у солодовню та пивоварню. Адже це «душа» заводу, де народились традиційні смаки. Незабаром хлопці запустили лінійку органічних безалкогольних соків і напоїв. Концепція була проста - «продукти повинні бути натуральними, чистими і найвищої якості. Ніяких ароматизаторів, барвників і консервантів». Власники компанії вважають, що заради наших нащадків діяти потрібно екологічно, щоб зберегти рівновагу в природі. А вся наша їжа має бути найвищої якості!

Склад: вода, сік грейпфрута, тростинний цукор, лимонний сік, екстракт лайма.
Енергетична цінність: на 100 г. продукту: - ккал. 93 - білки 0.3 - жири 0.1 - вуглеводи 3.6
Відгуки

Самовивезення

Мінімальна сума замовлення 50 грн, мінімальний час складання 30 хв, можете без черги забрати з магазину в зручний для Вас час.

Доставка

Мінімальна сума замовлення 75 грн, вартість доставки від 40 грн, час доставки від 1 години.

Оплата

Готівкою, банківською картою, бонусами

Відгуки