Завантаження

Nogne O

Один з домашніх пивоварів Кьєтіл служив в авіаційних військах США, але це не головне. Там він познайомився з крафтовим пивоварним рухом, вирішив його привезти в рідну Норвегію і зробити справою свого життя. Вони з другом просто почали шукати нові смаки і презентувати продукт без зайвого пафосу і яскравих етикеток.

Пивовари NØGNE Ø постійно експериментують, і в хід ідуть найрізноманітніші компоненти і прийоми: дикі дріжджі, витримка в різних бочках, трав'яні настої і так далі. NØGNE Ø єдині в Європі виробляють автентичне саке.

Виробництво без грошей

Перші виробничі потужності пивоварні NØGNE Ø у вигляді перероблених молочних танків і закупорочна машина на 3 пляшки розташувалися в гаражі. Першими співробітниками були всі домочадці друзів, і перші партії розкуповувалися дуже слабо.

До тих пір, поки в кінці літа 2003 року їх продукт не спробував представник великої компанії-імпортера вин і лікерів. Він настільки високо оцінив продукт, що через деякий час домашнє крафтове пиво NØGNE Ø з'явилося на полицях мережі магазинів Vinmonopolet - безпрецедентний випадок для Норвегії тих років. Про це написали в газетах, з'явилася перша популярність, а разом з нею почав зростати і попит.

Уже в 2007 році відбулося розширення виробництва від 300 до 2500 гектолітрів. Зараз це норвезьке пиво експортується в Європу і Америку. Різні сорти NØGNE Ø традиційно займають верхні позиції рейтингів Ratebeer, зокрема вони в топі 50 найактивніших пивоварень світу. У Норвегії їх Imperial Stout регулярно визнають кращим пивом, а лінійки Dark Horizon, Red Horizon і # 100 знайомі всім біргікам світу.

Спробуйте ароматне пиво з суворих норвезьких земель в магазині МКрафт, а також замовляйте доставку додому в Дніпрі на https://morepiva.ua.

Асортимент продукції пивоварні