Fest

Fest

Пивоварний завод "Фест" з німецьким обладнанням відкрився в Ізмаїлі навесні 2010 року. Це реінкарнація заводу, побудованого в 2000-х роках. Перспективну виробничу базу відновили за рахунок інвестицій бажаючих відновити виробництво в місті.

Справжнє німецьке пиво ... в Бессарабії

Рецептури і технологічні карти сортів, що випускаються пивоварнею, розробили фахівці з німецького міста Бамберг. Засновники заводу вважають пиво саме цієї країни еталонним. Крім того, в процесі налагодження устаткування і навіть в деяких варках брали участь німці.На заводі є система очищення води з власної свердловини, всі інші компоненти для варіння пива поставляються з Німеччини. Причому постачальники сировини контролюють процес виробництва, так як дорожать своїм чесним ім'ям. На якості пива "Фест" це позначається тільки в кращу сторону - його смак важко відрізнити від німецького пива.

Співпраця "Фест" та мережі Море Пива обумовлена в першу чергу бажанням продавати свіже непастеризоване пиво прямо з крана, причому в великих масштабах. Ідея в тому, щоб дати в маси якісний продукт за доступною ціною.

Ізмаїльська пивоварня - це молодий і динамічний проект, який бере активну участь у житті свого міста.

Пиво «Жигулівське»
Немає в наявності
Міцність
4.2°
Гіркота
18IBU
Щільність
11%
Пиво золотистого кольору, що має солодко-солодовий аромат. У смаку відчувається присмак солоду і хмелю, з приємним і м'яким післясмаком. Від інших сортів «Жигулівського» відрізняється яскраво вираженим солодовим смаком і м'якістю завдяки воді, що використовується при варці.